CADRE DIDACTICE

Nr. crt. Numele si prenumele Functia
1. Nanu Viorel Director, profesor de fizica
2. Pirlog Lenuta Director adjunct, profesor de matematica
3. Alexe Mircea Profesor de istorie
4. Banculescu Dan Profesor de matematica
5. Chira Ioana Profesor de fizica
6. Cristache Cristina Profesor de informatica
7. Danea Sanda Profesor de biologie
8. Danila Aurelia Profesor de chimie
9. David Daniela Profesor de lb. engleza
10. Deleanu Eugen Profesor de educatie fizica
11. Dinu Camelia Profesor de informatica
12. Dinu Victor Profesor de geografie
13. Draghia Emese Profesor de informatica
14. Dragosin Valentin Profesor de educatie fizica
15. Dulugea Laura Angelica Profesor de lb. franceza
16. Dulugea Mihail Profesor de religie
17. Dunareanu Liviu Profesor de fizica
18. Ene Alina Profesor de biologie
19. Georgescu Cristian-Mihail Profesor de educatie fizica
20. Hofnar Rodica Magdalena Profesor de lb. engleza
21. Manole Doina Profesor de matematica
22. Maracineanu Mirela Laura Profesor de istorie
23. Margoi Petruta Profesor de chimie
24. Micu Nicolae Marcel Pofesor de religie
25 Minzala Iuliana Profesor de fizica
26. Oprea Tudor Profesor de chimie
27. Petrescu Violeta Profesor de lb. romana
28. Preda Emilia Profesor de matematica
29. Roman Achimia Profesor de fizica
30. Sandu Elena Cristina Profesor de lb. romana
31. Sandu Emanuel Profesor de muzica
32. Sava Niculina Profesor de lb. franceza
33. Saulescu Daniel Profesor de matematica
34. Sin Carmen Profesor de lb. engleza
35. Stoenica Constanta Profesor de matematica
36. Stoian Mirela Profesor de biologie
37. Stoica Elena Valeria Profesor de informatica
38. Sultanescu Marcel Profesor de informatica
39. Tanasa Nadia Florentina Profesor de lb. romana
40. Tarnovetchi Cornelia Profesor de lb. romana
41. Tudor Dumitru Profesor de matematica
42. Tudor Oana Profesor de stiinte sociale
43. Tudose Ecaterina Profesor de lb. romana

ARIA CURRICULARĂ CONSILIERE ŞI ORIENTARE

-STRUCTURĂ-

NR.CRT. NUME ŞI PRENUME CLASA STATUT
1. DRAGHIA EMESE IX A CONSILIER EDUCATIV
2. DĂNILĂ AURELIA IX B CONSILIER EDUCATIV / COORD.

ACTIV. CLASELE A IX-A

3. STOICA VALERIA IX C CONSILIER EDUCATIV
4. GEORGESCU CRISTIAN IX D CONSILIER EDUCATIV
5. DANEA SANDA IX E CONSILIER EDUCATIV
6. PETRESCU VIOLETA IX F CONSILIER EDUCATIV
7. TUDOR DUMITRU X A CONSILIER EDUCATIV
8. SANDU CRISTINA X B CONSILIER EDUCATIV
9. CRISTACHE CRISTINA X C CONSILIER EDUCATIV
10. DINU CAMELIA X D CONSILIER EDUCATIV
11. TARNOVEŢCHI CORNELIA X E CONSILIER EDUCATIV / COORD.

ACTIV. CLASELE A X-A

12. ALEXE MIRCEA X F CONSILIER EDUCATIV
13. CHIRA IOANA XI A CONSILIER EDUCATIV
14. PREDA EMILIA XI B CONSILIER EDUCATIV
15. SIN CARMEN XI C CONSILIER EDUCATIV / COORD.

ACTIV. CLASELE A XI-A

16. DULUGEA MIHAIL XI D CONSILIER EDUCATIV
17. SAVA NICULINA XI E CONSILIER EDUCATIV
18. OPREA TUDOR XI F CONSILIER EDUCATIV
19. DELEANU EUGEN XI G CONSILIER EDUCATIV
20. ROMAN ACHIMIA XII A CONSILIER EDUCATIV
21. BĂNCULESCU DAN XII B CONSILIER EDUCATIV
22. STOENICĂ CONSTANŢĂ XII C CONSILIER EDUCATIV
23. MĂRĂCINEANU LAURA XII D CONSILIER EDUCATIV / COORD.

ACTIV. CLASELE A XII-A

24. TUDOR OANA XII E CONSILIER EDUCATIV
25. MĂRGOI PETRUŢA XII F CONSILIER EDUCATIV
26. DUNĂREANU LIVIU XII G CONSILIER EDUCATIV
27. HOFNĂR MAGDA VII CONSILIER EDUCATIV
28. TĂNASĂ NADIA VIII CONSILIER EDUCATIV/ COORD.

ACTIV. CLASE GIMNAZIU

COORDONATOR PROIECTE ŞI PROGRAME EDUCATIVE:

TUDOR OANA